Realizace

Realizace

Nahlédněte do referenčních oblastí projektů, na kterých se podílíme.
Z důvodu ochrany osobních dat naších klientů jsme přistoupili k nezveřejnění databáze námi dodávaných zakázek a zakázek, na kterých jsme se podíleli. Adekvátní reference poskytujeme pouze na vyžádání pro konkrétní sektor. Děkujeme za pochopení.

Zdravotnictví

a zařízení pro péči o zdraví

 

 

Školství

a vzdělávací instituce, přednáškové sály

 

 

 

 

 

Administrativa

Kancelářské prostory, chodby a schodiště

 

 

 

 

 

Průmysl

Výrobní haly a skladovací prostory

 

Sport a relax

Sportovní haly a stadiony, fitness, wellness, plovárny a aktivní trávení voného času

Nákupní centra

a obchodní galerie

 

 

Co o nás napsali klienti


Při zpracování projektu elektroinstalace, část umělé osvětlení, jsme požádali firmu AWELIGHT o spolupráci. Byly nám poskytnuty cenné rady a technická podpora při zpracování schémat zapojení a specifikaci zařízení. Činnost byla na vysoké technické úrovni a spolu se vstřícným jednáním přispěla k úspěšnému dokončení projektu a následné realizaci stavby.

Srozumitelně připravená dokumentace, vysvětlení postupů, technická podpora u instalace a flexibilní reakce s investorem na požadované změny během průběhu stavby jsou důvodem k další spolupráci. Po našich zkušenostech spol. AWELIGHT můžu dál jen doporučit.

Spolupráce se společností AWELIGHT a DNA CENTRAL EUROPE se v oblasti světelné techniky velmi dynamicky rozvíjí již mnoho let při využití nejmodernějších technologií a netradičních řešení. Jako příklad lze uvést vytváření projekčních nástrojů dwg umožňující elektro projektantům snadné, rychlé navržení systému řízení osvětlení a montážním firmám jeho přesné osazení v instalaci.