O nás

Kdo jsme

Profil společnosti

Zkušenosti v oboru elektro se zaměřením na osvětlovací techniku jsme začali uvádět do praxe v roce 2000. Následné poznání podnikatelského prostředí a aplikované elektrotechniky v oboru standardního i nouzového osvětlení, získání nových poznatků a zkušeností, kapitálu a touhy vystupovat pod vlastní značkou vyústilo v roce 2015 k založení samostatné společnosti pod názvem AWELIGHT s.r.o. Velké díky patří lidem, kteří i v podnikání zůstali lidmi a kteří nás na této cestě podpořili, předali nám své zkušenosti a ukázali chyby, ze kterých jsme se mohli poučit. Svojí značkou a celým vlastním kapitálem ručíme za kvalitu všech nabízených služeb a produktů.

Pomáháme koncovým uživatelům orientovat se v oblasti správy a řízení osvětlovací techniky. Komplikované požadavky jsou pro nás výzvou a spokojenost našich klientů je naší odměnou. Podporujeme architekty a projektanty v nabývání znalostí potřebných pro tvorbu kvalitních a funkčních projektů. Provádíme konzultace s elektromontážními firmami, výrobci a také dodavateli osvětlovací a stínicí techniky.

Dodáváme komplexní systémy osvětlovací techniky, její řízení a všech funkčních částí. Provádíme servis podle potřeb uživatelů. Poskytujeme technickou podporu nejen u tvorby projektů, ale i při realizacích na stavbách a následně v rámci záručního i pozáručního servisu.

Na českém trhu jsme jedinou společností, která se profiluje výhradně v řízení osvětlení. Nabízíme pevnou spolupráci a kvalitu. Naše firma rodinného formátu velmi rychle vyrostla. V současné době úspěšně realizujeme i velké státní zakázky a v portfoliu zákazníků nechybí ani korporátní společnosti, komerční i privátní subjekty. Působnost naší společnosti v České republice se postupem času rozšířila až za hranice evropského kontinentu. Nově vznikající obchodní vazby pro naše dodávky do USA, Ruska a Asie nám otevírají cestu expanze, kterou chceme kráčet i v následujících letech.

Neustále se vzděláváme, účastníme se tematických konferencí a seminářů, navštěvujeme lokální výstavy i mezinárodní veletrhy, držíme krok s aktuálními trendy, a proto nás každý projekt úspěšně posouvá kupředu. Spolupracujeme se stále se rozšiřující komunitou, zabývající se řízením svítidel. Staňte se i vy součástí této komunity a poznejte cestu efektivních a chytrých možností.

Proč si vybrat nás


Široká nabídka služeb

Máme opravdu rozsáhlé portfolio služeb. Naše služby nachází uplatnění v různých odvětvích – ve zdravotnictví, školství, administrativě, průmyslu, obchodních i kulturních centrech, sportovních halách apod. Zabýváme se od korporátů až po koncové uživatele.

Maximální pomoc a servis

Jsme vaším partnerem pro veškerý servis. Ke každému zákazníkovi i obchodnímu partnerovi přistupujeme individuálně. Všechny servisní služby řešíme rychle a operativně, tedy přesně tak, jak si doba a zákazník žádá.

Bohaté zkušenosti v oboru

Naše společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi vám pomůže optimalizovat náklady v oblasti řízení osvětlovací techniky a nouzového osvětlení v komerčním či soukromém objektu. S důvěrou se na nás obraťte.

Naše TOP služby


Poskytujeme technickou podporu architektům a projektantům v přípravné fázi projektů.
Poskytujeme technickou podporu elektromontážním pracovníkům v průběhu realizace projektů.
Postaráme se i po uvedení do provozu. Uživatelům zajistíme špičkový servis.

let zkušeností

%

pracovní nasazení

%

spokojenost zákazníků

Občas hledáme posily do našeho týmu.

Rádi vám dáme příležitost využít vaše zkušenosti a silné stránky. Napište nám!
Kariéra

Napište nám


    Povolené přílohy: doc, xls, pdf a jpg